2021/22 Honours List

U/12 Boys Div 1 League Winners – Abbeyfeale Utd
U/12 Boys Div 2 League Winners – GB Rovers
U/12 Boys Div 3 League Winners – Feenagh AFC
U/12 Boys Div 4 League Winners – Abbeyfeale Utd B

U/12 Boys Div 1 Shield Winners –  Broadford Utd or NCW Town
U/12 Boys Div 2 Shield Winners – AK Utd (Runner up Kildimo Utd)
U/12 Boys Div 3 Shield Winners – Athea Utd (Runner up Shannonside)
U12 Boys Div 4 Shield Winners – Creeves Celtic or Rathkeale AFC

U/13 Boys Div 1 League Winners – Broadford Utd
U/13 Boys Div 2 League Winners – Feenagh AFC
U/13 Boys Div 3 League Winners – Creeves Celtic

U/13 Boys Div 1 Shield Winners – Breska Rovers A (Runner up NCW Town A)
U/13 Boys Div 2 Shield Winners – Shountrade AFC (Runner up Kildimo Utd)
U/13 Boys Div 3 Shield Winners – St Itas AFC or NCW Town B

U/14 Boys Div 1 League Winners – Broadford Utd
U/14 Boys Div 2 League Winners – Kildimo Utd
U/14 Boys Div 3 League Winners – Feenagh AFC

U/14 Boys Div 1 Shield Winners – Breska Rovers (Runner up Granagh Utd)
U/14 Boys Div 2 Shield Winners – Askeaton AFC (Runner up Kilcolman Rvs)
U/14 Boys Div 3 Shield Winners – Ferry Rangers (Runner up Rathkeale AFC)

U/16 Boys Div 1 League Winners – Abbeyfeale Utd
U/16 Boys Div 2 League Winners – Kilcolman Rvs
U/16 Boys Div 3 League Winners – Glantine FC

U/16 Boys Div 1 Shield Winners – Kildimo Utd (Runner up NCW Town FC)
U/16 Boys Div 2 Shield Winners – Athea Utd (Runner up Shannonside)
U/16 Boys Div 3 Shield Winners – Askeaton AFC (Runner up Feenagh AFC)

U/12 Boys Cup Winners – Broadford Utd (Runner up NCW Town FC)
U/13 Boys Cup Winners – Broadford Utd (Runner up AK Utd)
U/14 Boys Cup Winners – Breska Rovers (Runner up Kildimo Utd)
U/15 Boys Cup Winners – NCW Town (Runner up Breska Rovers B)
U/16 Boys Cup Winners – NCW Town (Runner up Feenagh AFC)

U/12 Girls Div 1 League Winners – Glantine FC
U/12 Girls Div 2 League Winners – Kildimo Utd
U/12 Girls Div 3 League Winners – Ballingarry B

U/12 Girls Div 1 Shield Winners – NCW Town (Runner up Ballingarry AFC)
U/12 Girls Div 2 Shield Winners – Breska Rovers A (Runner up Shannonside FC)
U/12 Girls Div 3 Shield Winners – NCW Town B (Runner up Rathkeale AFC)

U/14 Girls Div 1 League Winners – Ballingarry AFC
U/14 Girls Div 2 League Winners – Kilcolman Rvs

U/14 Girls Div 1 Shield Winners – Shannonside FC (Abbeyfeale Utd)
U/14 Girls Div 2 Shield Winners – Breska Rovers or Kildimo Utd FC

U/16 Girls Div 1 League Winners – Ballingarry AFC A
U/16 Girls Div 2 League Winners – Kildimo Utd FC

U/16 Girls Div 1 Shield Winners – Glantine FC (Runner up Broadford Utd)
U/16 Girls Div 2 Shield Winners – Ballingarry B (Runner up Shannonside FC)

U12 Girls Cup Winners – Broadford Utd (Runner up Glantine FC)
U14 Girls Cup Winners – Ballingarry AFC (Runner up Abbeyfeale Utd)
U16 Girls Cup Winners – Kildimo Utd FC (Runner up Broadford Utd)